خدمات

کد دستوری ستاره یک مربع

کد دستوری ستاره یک مربع که اولین محصول شرکت ستاره‌اول می‌باشد، از سال 1395 شروع به فعالیت کرده است. این سرویس برای تمامی مشترکین همراه اول خدمات متنوعی را ارائه می‌کند که می‌توان به موارد زیر اشاره نمود: خرید شارژ اعتباری - خرید شارژ فوق‌العاده، بانوان و جوانان، با شرایط ویژه - درخواست شارژ اضطراری - کلیه بسته های اینترنت پرسرعت نوترینو - پرداخت قبض همراه اول و سایر قبوض - شارژ اضطراری برای مشترکین اعتباری - خرید بسته های رومینگ (جهت مسافرت به کشورهای منطقه) - نیکوکاری (پرداخت مبالغ خیریه به موسسات نیکوکاری مانند محک، کمیته امداد) استفاده‌کنندگان از این سرویس، به ازای هر تراکنش از امتیازاتی برخوردار می‌شوند که با تبدیل این امتیازات به شانس، در قرعه‌کشی جوایز ارزنده‌ای از قبیل خودرو پژو 206، جوایز هفتگی و… شرکت داده خواهند شد

اپلیکیشن ستاره یک

نظر به پیشرفت روزافزون تکنولوژی و استقبال از اپلیکیشن‌های پرداخت، شرکت ستاره‌اول تصمیم گرفت با اپلیکیشن ستاره یک، پا به این عرصه بگذارد. هدف از ارائه این اپلیکیشن ایجاد سهولت هرچه بیشتر در استفاده از سرویس‌هایی نظیر خرید شارژ کلیه اپراتورها، خرید شارژ فوق‌العاده، جوانان و بانوان ویژه مشترکین همراه‌اول، شارژ اضطراری، خرید بسته اینترنتی کلیه اپراتورها، پرداخت قبض تلفن همراه، استعلام مانده بسته و خرید سیم‌کارت با امکان تحویل درب منزل می باشد. همچنین سایر خدمات غیر اپراتوری نظیر پرداخت قبوض خدماتی، پرداخت قبوض جریمه، خرید بلیط هواپیما و اتوبوس، خرید انواع بیمه نامه‌ها، کارت به کارت و نیکوکاری می‌باشد. از دیگر ویژگی های اپلیکیشن ستاره یک می توان به کیف پول الکترونیکی اشاره کردکه این سرویس تسهیل‌کننده هر چه بیشتر در خرید شارژ و بسته میباشد تا از تکرار ورود شماره کارت و رمز دوم خود داری گردد. همچنین استفاده کنندگان این اپلیکیشن به ازای هر تراکنش از امتیاز برخوردار می شوند که می توانند با مراجعه به بخش جایزه، امتیاز خود را تبدیل به شانس کرده ودر قرعه کشی های متعدد با توجه به علاقه خود شرکت کنند.

سایت رندترین

همانطور که از اسم سایت رندترین می توان فهمید،این سایت در حوزه سیم‌کارت های رند فعالیت می کند.این سایت بستر فروش سیم کارت های رند همراه اول می باشد که تمامی آنها صفر می باشند. فرآیند فروش به گونه ای است که در قالب مزایده های آنلاین به صورت منصفانه ای سیمکارت در درب منزل به دست خریدار برسد. در حال حاضر سه تالار مزایده در این سایت فعال می باشد: 1- تالار‌طلایی: در این بخش سیم کارت های صفر دائمی و اعتباری از تمامی استان ها به انتخاب واحد فروش رندترین به مزایده گذاشته می شوند. 2- تالار سیم‌خواست: در این بخش سیم کارت هایی که کاربران در درگاه سیم خواست تقاضا کرده اند برایشان تهیه شده و به مزایده گذاشته می شود. 3- تالار همزاد: در این بخش نیز سیم‌کارت ها به صورت پک به مزایده گذاشته می شوند. به عنوان مثال یک شماره دائمی با با پیش شماره های اعتباری اش پک شده و به مزایده گذاشته می شود و یا شماره های با پیش شماره ی یکسان و با الگوی رندی مشابه با هم پک شده و مزایده گذاشته می شوند.

سایت ستاره سیم

سایت ستاره‌سیم یکی دیگر از سرویس های ارائه شده توسط شرکت ستاره‌اول می‌باشد. این سایت در حوزه فروش مستقیم سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری همراه‌اول مشغول به فعالیت می‌باشد.شما می توانید با مراجعه به این سایت و انتخاب از بین سیمکارت های موجود،هزینه سیمکارت را آنلاین پرداخت نموده و سیمکارت خود را به صورت رایگان، درب منزل و یا محل کار خود تحویل بگیرید.این سایت شامل بخش های زیر می باشد: - درگاه فروش حجمی: در این بخش سیم‌کارت‌های متنوع و باندل در بسته‌های مختلف در نظر گرفته شده تا شما به سلیقه خودتان انتخاب نمایید. - درگاه فروش فون‌واژه: در این بخش شماره‌هایی با الگوی به‌یاد‌ماندنی و منحصربه‌فرد عرضه شده تا شما را با تجربه‌ی جدیدی روبرو کند تا از خرید خود رضایت کامل را داشته باشید. - درگاه سیم‌خواست: شماره مورنظر خود را با هر الگویی ثبت نمایید تا پس از بررسی کارشناسان ما و ارسال سیم‌کارت برایتان از تماس با شماره مورد سلیقه‌‌تان لذت ببرید. - درگاه سیم‌کارت سازمانی: جهت رفع نیاز شرکت‌ها و سازمان‌ها طراحی شده تا با در اختیار داشتن سیم‌کارت‌هایی با قابلیت‌های متنوع، به ارتقاء سطح کیفی و کمی مجموعه خود کمک نمائید.

فروش شارژ سازمانی

کلیه شرکت ها، سایت ها و اپلیکیشن هایی که اقدام به فروش شارژ و بسته های اینترنتی همراه اول می نمایند، می توانند پس از عقد قرارداد با شرکت ستاره اول از درصد تخفیف های ویژه در تامین محصولات خود برخوردار شوند. استفاده از پنل ستاره اول بسیار کاربردی و ساده می باشد و شما می توانید با این پنل درگاه های فروش خود را مدیریت کنید.

سرمایه گذاری

یکی از حوزه های فعالیت ستاره اول، سرمایه گذاری در کسب و کارهای نوپا که مکمل زنجیره ارزش این شرکت هستند، می باشد. استارتاپ های فعال در زمینه های تلکام، پرداخت الکترونیک، تجارت الکترونیک و سایر حوزه های مرتبط میتوانند برای همکاری با ستاره اول اقدام کنند. ستاره اول از استارتاپ هایی که چرخه عمر آنها در مرحله Early stage است، میتوانند با پر کردن فرم موجود در سایت، درخواست خود را برای جذب سرمایه به واحد سرمایه گذاری ستاره اول ارسال کرده تا فرآیند مذاکره و بررسی سرمایه گذاری آغاز گردد.

تلفن گویای 100*

تلفن گویای 100* (صد ستاره)، محصول دیگری است از شرکت ستاره اول. این روش راهیست آسان برای خرید شارژ و یا پرداخت قبض همراه اول از طریق تلفن گویا؛ این سرویس بیشتر مورد استفاده افرادی است که کار با اپلیکیشن های پرداخت و کد‌های دستوری برای آنان مشکل است. استفاده کنندگان از این سرویس به صورت خودکار در قرعه کشی های ماهانه و هفتگی ستاره اول شرکت داده خواهند شد.