حضور در نمایشگاه الکامپ 2019

11/2/2019

نگاهی به دلیل حضور شرکت ستاره اول در نمایشگاه الکامپ / ارائه محصولات ستاره اول توسط دو وب‌سایت ستاره سیم و رندترین

ستاره اول در بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ با هدف معرفی محصولات خود به مخاطبین حضور یافت.
یکی از دلایل حضور ستاره اول در این دوره نمایشگاه آشنایی بیشتر مخاطبان و مردم با خدماتی متنوع این شرکت به‌خصوص در زمینه عرضه سیمکارت در دو بستر سایت و اپلیکیشن بود.
ستاره اول در زمینه سیمکارت با استفاده از درگاه های فروش خود یعنی وب‌سایت های «ستاره سیم» و «رندترین» به ارائه خدمات می پردازد.
کارشناس فروش شرکت ستاره اول درباره این دو بستر فروش توضیح داد: «سایت رندترین، فروش سیم‌کارت به‌صورت حراج را انجام می‌دهد و مانند همه حراجی‌هایی که انجام می‌شوند، این سایت نیز ابتدا یک قیمت پایه برای سیم‌کارت مشخص می‌کند، سپس مشتریان شرکت و ودیعه‌ای را پرداخت می‌کنند و با توجه به قوانینی که در سایت رندترین وجود دارد، می‌توانند در حراج ما شرکت کنند.»
او ادامه داد: «وب‌سایت ستاره سیم نیز که فروش مستقیم سیم‌کارت را بر عهده دارد، از درگاه‌های مختلفی سیم‌کارت می‌فروشد. درگاه‌هایی که در سایت ستاره سیم وجود دارند شامل فروش مستقیم، فروش بسته‌ای و فروش فون واژه است؛ دو بخش دیگر «سیم خواست» و «فروش سیم‌کارت سازمانی» نیز در این سایت وجود دارد که مشتریان در این قسمت‌ها، سیم‌کارت‌هایی که اختصاصی هست را می‌توانند برای خود ثبت کنند سپس اگر ما موجودی داشته باشیم، این سیم‌کارت را عرضه می‌کنیم. در درگاه‌های فروش مستقیم نیز سیم‌کارت به‌صورت تعدادی عرضه می‌شود یعنی مشتری می‌تواند از یک سیم‌کارت تا هر تعداد سیم‌کارتی که می‌خواهد را خریداری کند. در فروش بسته‌ای نیز مشتری هر بسته‌ای را که تمایل داشته باشد، می‌تواند انتخاب کند و خرید خود را انجام دهد .»
در حال حاضر یکی از محصولات ارائه شده در وب‌سایت‌های ستاره‌سیم و رندترین خدمات مربوط به فون واژه است. با استفاده از روش فون واژه می توان بخشی از شماره تلفن را با حروف جایگزین کرد. چنین ترفندی بیشتر برای کسب‌وکارهای بزرگی که می‌خواهند شماره تلفن خود را کاملا شخصی‌سازی کرده تا برای کاربران به‌یادماندنی‌تر شود و به‌صورتی خاص‌تر جلوه کند، مورداستفاده قرار می‌گیرد.

محصولات شرکت ستاره اول توسط دو وب‌سایت فروش سیم‌کارت «ستاره سیم» و «رندترین» ارائه می‌شود. کارشناس فروش شرکت ستاره اول درباره این دو بستر فروش توضیح داد: «سایت رندترین، فروش سیم‌کارت به‌صورت حراج را انجام می‌دهد و مانند همه حراجی‌هایی که انجام می‌شوند، این سایت نیز ابتدا یک قیمت پایه برای سیم‌کارت مشخص می‌کند، سپس مشتریان شرکت و ودیعه‌ای را پرداخت می‌کنند و با توجه به قوانینی که در سایت رندترین وجود دارد، می‌توانند در حراج ما شرکت کنند.»

#هشتگفناوریخبرتلفن‌های هوشمند

مطالب مرتبط

ستاره اول، در گام دوم پیشرفت و تعالی
2/23/2020

شرکت پرافتخار ستاره اول در پی موفقیت‌های چشمگیر خود در حال تدوین دومین سند راهبردی خود می‌باشد....

حضور در نمایشگاه الکامپ 2019
11/2/2019

نگاهی به دلیل حضور شرکت ستاره اول در نمایشگاه الکامپ / ارائه محصولات ستاره اول توسط دو وب‌سایت ستاره سیم و رندترین...

تهیه بلیت اتوبوس از اپ ستاره‌یک
11/2/2019

نگاهی به اپلیکیشن «ستاره یک» / امکان تهیه بلیت اتوبوس در نسخه جدید این اپلیکیشن...